Tutak Vize Başvurusu

Tutak vize başvurusu olarak tanımlanmış olan sürecin sorunsuz bir biçimde tamamlanabilmesi, kurallara uygun hareket ederek mümkündür. Bu anlamda gerek evrakların toplanması gerekse ödemenin yapılması konusunda istenen desteği sizlere sağlamaktayız.

Tutak vize başvurusu internet üzerinden başlatılır. Ülke ve vize türüne karar verilmesinin sonrasında yapılacak olan şey formun doldurulmasıdır. Bir konsolosluk dilekçesi sayesinde gezinizin tüm ayrıntılarını paylaşmanız çok mühimdir.

Bunun hemen sonrasında alınan randevu gereğine başvuru merkezine gittikten sonra kesinlikle parmak izi verilmelidir. Her ülke bunu istemez. Ancak söz konusu vize Avrupa ve Schengen bölgesi için ise bir zorunluluk olduğunu unutmamak gerekiyor.

Vize ücretleri farklılık arz ederken bunun ödenebilmesi için banka havalesinin yapılması yeterlidir. Nakit ve TL kabul edilmektedir. Dekontun mutlaka dosya içinde olması şarttır.

Tutak vize başvurusu konusunda en son aşamada evrak teminine geçilmelidir. Bunun sonrasında pasaport, seyahat belgeleri, sigorta poliçesi, form, 2 tane fotoğraf, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uçak, otel rezervasyonları hazırlanmalıdır. Eksiksiz bir biçimde sunulması çok mühimdir.

  • Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı vize merkezi faaliyetlerimizi Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerinde kesintisiz şekilde sürdürüyoruz. Ağrı vize merkezi müşteri temsilcilerine…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×