Ağrı

Ağrı ilinde ikamet eden kişiler vize başvuru işlemlerini zaman geçirmeden ve çok kolay bir şekilde tamamlayabilirler. Bu anlamda her zaman merkezimizi online şekilde tercih etme şansınız mevcuttur. Belge toplama süreç içinde dikkat çeken büyük bir detaydır.

Ağrı şehrinden çıkmadan başvuruyu başlatabilmek için interaktif formun hemen doldurulması gerekmekte. Bunun yanı sıra yine hangi konsolosluk üzerinden vize alınacaksa ona göre bir dilekçenin yazılması lazım. Ayrıntılara önem gösterilmelidir.

Ağrı vize başvuru sürecinde, ülkeye göre farklılık gösteren prosedürler söz konusudur. Örneğin Schengen vizelerinde parmak izi verilir. Bundan dolayı coğrafi anlamda size en yakın olan başvuru merkezine gitmek ve buradan işlemleri başlatmak çok mantıklıdır.

Aynı zamanda evrakları da unutmamak gerekiyor. Bunların gerçek, resmi makamlardan alınmış olması en temel kriterlerin içinde öne çıkar. Pasaport her zaman bunların başında geliyor.

Ayrıca seyahat ile alakalı belgeler, banka hesap dökümü, dilekçe, vukuatlı nüfus kayıt örneği, otel rezervasyonu, ikametgah, meslek evrakı gibi diğer tüm dokümanların tamamlanmasının sonrasında aracı kurum bunları konsolosluğa sunar.

  • Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı vize merkezi faaliyetlerimizi Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerinde kesintisiz şekilde sürdürüyoruz. Ağrı vize merkezi müşteri temsilcilerine…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×