Taşlıçay Vize Başvurusu

Taşlıçay vize başvurusu belli aşamalardan ve süreçlerden oluşur. Konsolosluğa gitmek zorunluluğu olmasa da, merkezimiz üzerinden birtakım işlemleri yapabilmek için mutlaka uygun bir zaman dilimi içerisinde randevu almayı unutmayın.

Taşlıçay vize başvurusu yapılırken; ülke, vize türü ve vize tipi gibi farklı kategorilere göre hareket edilmesi gerektiğini hiçbir zaman unutmayın, randevu, form doldurma, konsolosluğa hitap edecek şekilde dilekçe yazmak gibi süreçler öne çıkar.

Belge edinmek, başvuru merkezine gitmeden önce tamamlanması gereken bir işlem olarak dikkat çeker. Evrakların arasında; dilekçe, pasaport, resim, nüfus kayıt belgesi, seyahat sağlık belgesi, banka hesap döküm evrakı, meslek kartı belgesi, form, rezervasyonlar bulunur.

Taşlıçay vize başvurusu yaparken tüm ülkelerin bir vize ücreti koymuş olduğunu hiçbir şekilde unutmamak gerekiyor. Bunu aracı kurum üzerinden yatırmak sanıldığından daha kolay bir işlemdir.

Aynı zamanda biyometrik birtakım süreçler, başta parmak izi alımı olmak üzere tanımlanmıştır. Bunların zaman almadan, güvenli bir biçimde başvuru merkezi üzerinden yapılması oldukça basittir. Bu sayede başvuru sona erer.

  • Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı vize merkezi faaliyetlerimizi Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerinde kesintisiz şekilde sürdürüyoruz. Ağrı vize merkezi müşteri temsilcilerine…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×