Hamur Vize Başvurusu

Hamur vize başvurusu online sistem üzerinden başlatılmasından dolayı çok zorlayıcı bir işlem değildir. Ülke ve vize tipinin seçilmesinden sonra diğer aşamalara uygun şekilde hareket edilmelidir. Bu yüzden merkezimizi haftanın her günü arayabilir ve sürecin startını verebilirsiniz.

Dilekçe yazmak ve aynı zamanda özel formu doldurmak Hamur vize başvurusu için her daim şart olan işlemlerdir. Bunun nasıl olacağı konusunda bilgi sahibi değilseniz, aracı kurum üzerinden bu konuda destek alma opsiyonunu sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Schengen Almanya vizesi işlemlerinde biyometrik kayıtlar, güvenlik prosedürlerinden dolayı her daim tamamlanması şart olan süreçlerin başında geliyor. Bunun için gideceğiniz özel merkezde, sağlık sorununuzun olmaması halinde parmak izini vermeniz gerekmekte.

Vize ücreti ya da bir diğer tabirle harç olarak ifade edilmiş olan paranın aktarımı her zaman ilgili bankan üzerinden havale şeklinde mümkündür. Bunu TL olarak yatırarak temel işlemlerden birisini de tamamlamış olacaksınız.

Hamur vize başvurusu belgelerinin hazırlanması, bunların sunulması sonrasında vizenizin çıkış süresi hiçbir zaman 15 günü geçmez.

  • Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı vize merkezi faaliyetlerimizi Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerinde kesintisiz şekilde sürdürüyoruz. Ağrı vize merkezi müşteri temsilcilerine…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×