Eleşkirt Vize Başvurusu

Eleşkirt vize başvurusu yapmak, yurtdışı seyahatinin gerçekleştirilmesi için tamamen zorunlu olan bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. Bunun için belli prosedürler kurallara uygun  bir biçimde tamamlanır. Aracı işletme desteği almak süreci çok daha kolay bir hale getirir.

Eleşkirt vize başvurusu denildiği zaman birden çok işlemin bulunduğunu görmekteyiz. Bunların içinde form doldurmak, konsolosluğa yönelik bir biçimde dilekçe yazmak ve randevu almak öne çıkar. Böylelikle süreç de başlamış olur.

Vize için para ödemesini yapabilmek adına banka havalesini gerçekleştirmek temek bir şarttır. Bunu aracı kuruma verilen yetki sayesinde hiç vakit kaybı olmadan hemen ödeyebilirsiniz.

Başvuru merkezleri üzerinden belgelerin sunulması sırasında bir de biyometrik kayıt verilmelidir. Parmak izi, güvenlik nedenlerinden dolayı her zaman istenen özel bir bilgi olarak dikkat çeker.

Eleşkirt vize başvurusu her zaman toplanması gereken birtakım evraklarla tamamlanır. Sadece pasaport değil; ekonomik ve meslek durumunu gösteren dokümanlar, kimlik kartının sureti, seyahat sağlık sigortası, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği belgeleri konsolosluk tarafından istenir.

  • Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı vize merkezi faaliyetlerimizi Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerinde kesintisiz şekilde sürdürüyoruz. Ağrı vize merkezi müşteri temsilcilerine…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×