Ağrı Vize Başvurusu

Ağrı vize başvurusu yapılabilmesi için aracı kurumumuzun resmi sitesine erişimi sağlayarak online süreci başlatmanız yeterli olacaktır. Birçok farklı yabancı ülkeye vize alırken, özellikle istenen belgelerin tümünün eksiksiz olması temel kural olarak karşımıza çıkar.

Ağrı vize başvurusu her ülke için yapılabilir. Kanada, Schengen ülkeleri ya da ABD gibi yerlere gidebilmek için online sistemi kullanarak; randevu alınmalı, form doldurulması ve konsolosluğa hitaben bir dilekçe yazılmalıdır.

Bunların sonrasında başvuru merkezine gidildikten sonra özel cihaz üzerinden parmak izinin verilmesi gerekmektedir. Ardından en az 2 tane olması şartıyla biyometrik fotoğraf çekilir. Böylelikle ilgili işlemler sona ermiş olur.

Ağrı vize başvurusu için ödenmesi gereken para gidilecek olan ülkeye göre farklılık gösterir. Hem tek hem de çift girişli olan vizeler mevcuttur. Buna göre bir seçim yapabilirsiniz.

Her zaman tamamlanması şart olan evraklara baktığımızda; iş belgesi, seyahat sağlık poliçesi, masrafların karşılanacağını ifade eden banka hesap döküm özeti, vukuatlı kayıt belgesi, uçak rezervasyonu, pasaport, SGK belgesi, dilekçe, kimlik fotokopisinin olduğunu görüyoruz.

  • Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı Vize Merkezi

    Ağrı vize merkezi faaliyetlerimizi Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerinde kesintisiz şekilde sürdürüyoruz. Ağrı vize merkezi müşteri temsilcilerine…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×