Samsat Vize Başvurusu

Samsat vize başvurusu artık kolaylıkla aracı kurumlar üzerinden yapılıyor. Deneyimli ve profesyonel olan işletmemiz bu hizmeti sizlere sunar. Ancak birtakım işlemler için mutlaka konsoloslukta hazır bulunmak sürecin bir parçası olarak dikkat çeker.

Samsat vize başvurusu için direkt konsolosluğa hemen gitmeye gerek yoktur. Online siteden alınacak olan form sayesinde işlemler başlatılır. Bu form kriterlere göre doldurulurken bir de dilekçe yazılması esastır. Ardından randevunun alınması aşamasına geçilir.

Samsat vize başvurusu adına gideceğiniz merkezde yapılacak işlemlerden birisi parmak izi vermektir. Tabi ki bu sadece Schengen, ABD ve son olarak Kanada için geçerlidir. Resminizi de burada çektirebilirsiniz.

Belge temini konusunda çok dikkatli olmak şarttır. Çünkü mesleği gösteren evraklar, seyahat poliçesi, otel ve uçak konfirm evrakları, bankadan alınacak hesap dökümü, bordro, TC numarasının bulunduğu kimlik kartının kopyası, dilekçe ve form olmadan vize alımı söz konusu değildir.

Geçerlilik süreci 3 ay ya da üzeri olan pasaportun bulunması temel bir evrak kuralı olarak karşımıza çıkar.

  • Adıyaman Vize Merkezi

    Adıyaman Vize Başvurusu

    Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut ilçelerinde Adıyaman vize merkezi faaliyetlerimiz, kesintisiz olarak devam etmektedir. Adıyaman vize başvurusu…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×