Adıyaman

Adıyaman şehrinde ikamet edenler, firmamızın katkısıyla vize başvurularını çok kolay bir biçimde tamamlama hakkına sahiptirler. Schengen başta olmak üzere her türlü vize, form doldurulması, ücret ödenmesi, evrakların teslim edilmesiyle alınır.

Adıyaman kentinden vize alımı için her zaman yapılması gereken ilk işlemlerin başında form doldurmak geliyor. Her konsolosluğun tasarlanmış olduğu form farklılık gösterir. Ancak istenen bilgilerde bir değişiklik yoktur.

Vize işlemlerinde özel bir dilekçenin yazılması her daim zorunludur. Burada seyahat amacının açık ifade edilmesi, hangi kentlerde kalınacağı ve aynı zamanda bunun planının belirtilmesi bir kuraldır.

Ödeme ise vize harcının yatırılması demektir. Aracı kuruma sunulması, onların bunu havale yöntemi ile aktarması şeklinde tamamlanır. Schengen vizelerinde ilk başvuruda parmaklarınızın izi verilmektedir. Bunun için başvuru merkezinde hazır bulunmalısınız.

Son olarak vize evraklarından bahsetmek gerekiyor. Seyahat rezervasyonlarının tümü, pasaport, kimlik kartının önlü ve arkalı sureti, vukuatlı kayıt örneği, meslek ve banka hesap bilgileri, bordo,  sağlık poliçesi hazırlanmalı ve Adıyaman vize başvurusu için tam bir zorunluluk olarak dikkat çeker.

  • Adıyaman Vize Merkezi

    Adıyaman Vize Başvurusu

    Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut ilçelerinde Adıyaman vize merkezi faaliyetlerimiz, kesintisiz olarak devam etmektedir. Adıyaman vize başvurusu…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×