Kâhta Vize Başvurusu

Kâhta vize başvurusu olarak tanımlanmış sürecin online şekilde başlatılması mümkündür. Randevu alımı önem arz eder. Biyometrik işlemler, ödeme yapılması, talep edilen evrakların sunulması gerekiyor. Aracı kurumumuz bu konuda destek olmaktadır.

Kâhta vize başvurusu çerçevesinde tamamen online olan formun resmi site üzerinden indirilmesi ve doldurulması en temel şart olarak karşımıza çıkıyor. Bunun en alt kısmına atılacak imza söz konusudur. Bir de dilekçe yazılarak tüm seyahat planı açıklanmalıdır.

Başvuru işlemlerinde para ödemesi de unutulmamalıdır. Bunun miktarı ülkelerin belirlemiş olduğu tutara göre farklılık gösterir. Türk Lirası, banka havalesiyle konsolosluk hesabına yapılmak zorundadır.

Biyometrik olarak bilinen işlemler için başvuru merkezinde hazır bulunulmalıdır. 5 yıl boyunca saklanacak olan parmak izi bu şekilde verilir. Ayrıca sizden talep edilmiş olan çeşitli resmi evrakları da hazırlamalısınız.

Seyahat sağlık sigortası, geçerliliği 3 ay olan pasaport, kimlik fotokopisi, biyometrik fotoğraf, banka hesap dökümü, maaş bordosu, SGK belgesi, meslek evrakı, tam vukuatlı nüfus kayıt sureti, rezervasyonlar konsolosluğa sunulmalıdır. Kâhta vize başvurusu bu sayede sona erer.

  • Adıyaman Vize Merkezi

    Adıyaman Vize Başvurusu

    Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut ilçelerinde Adıyaman vize merkezi faaliyetlerimiz, kesintisiz olarak devam etmektedir. Adıyaman vize başvurusu…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×