Gölbaşı Vize Başvurusu

Gölbaşı vize başvurusu birtakım zorunlu olan işlemlerin yapılması anlamına geliyor. Avrupa seyahatlerinde istenen Schengen vizesi için online siteden gerçekleştirilecek başvuruyla süreç başlar. Firmamız bu anlamda sizi her zaman doğru bir biçimde yönlendirir.

Gölbaşı vize başvurusu için aracı kurum ya da konsolosluk sitesinden formu edinmelisiniz. Tek tıkla bunun indirilmesi, doldurulması ve imza ile tamamlanmasının sonrasında dilekçe yazmak, vize alımı için her daim önem arz eder.

Başvuru merkezine gitmek, özellikle söz konusu vizede biyometrik veri sunma kuralı söz konusu ise zorunluluktur. Parmak izi, biyometrik resim gibi iki temel dikkat çeker. Merkez üzerinden tamamlanması esastır.

Gölbaşı vize başvurusu sırasında istenen şu belgeler mevcuttur; kimlik kartının fotokopisi, pasaport, dilekçe, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, seyahati kanıtlayan uçuş belgeleri, otel rezervasyonu, banka özeti, meslek belgesi, eskiden alınmış olan tüm vizeler ve pasaportlar.

Vizenin çıkışıyla size yapılan bilgilendirme kolaylık sağlar. Bunu hem aracı kurumun resmi web alanında bulunan özel yerden hem de size gönderilecek SMS ile öğrenebilirsiniz.

  • Adıyaman Vize Merkezi

    Adıyaman Vize Başvurusu

    Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut ilçelerinde Adıyaman vize merkezi faaliyetlerimiz, kesintisiz olarak devam etmektedir. Adıyaman vize başvurusu…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×