Gerger Vize Başvurusu

Gerger vize başvurusu hem hızlı hem de çok kolay bir biçimde online sistem üzerinden yapılıyor. Bu anlamda aracı kurum hizmetimizi alarak, olası bir ret yanıtının önüne geçmek çok kolay olacaktır. Vizenize bu şekilde sahip olabilirsiniz.

Form doldurmak olarak tanımlanmış bir işlem söz konusudur. Bunun farklı dillerde tasarlanmış olması sürecin bir parçasıdır. Aracı işletmemiz bu anlamda sizin adınıza bunu her daim yapmaktadır. Dilekçe için de aynı avantaj geçerlidir.

Ardından ise alınmış olan randevu çerçevesinde ilgili merkeze gitmeli, biyometrik işlemleri buradan yerine getirmelisiniz. Tüm bunlara ek olarak Gerger vize başvurusu yapılırken iki tane biyometrik resim çekilmeyi hiçbir şekilde unutmamanız lazım.

Sonrasında yapılması şart olan işlem belgelerin toplanmasıdır. Meslek, seyahat, SGK, kimlik, banka hesap bilgileri evraklarının yanı sıra sizden istenen tam vukuatlı nüfus kayıt örneği üzerinden hareket ederek bunların tek dosyada olması gerekiyor.

Gerger vize başvurusu sonucunda ödeme de yapıldıktan sonra artık bunların tümünün konsolosluk tarafından incelenmesi aşamasına geçilmektedir. Böylelikle süreç de biter. Sorunsuz bir biçimde vizenizi alabilirsiniz.

  • Adıyaman Vize Merkezi

    Adıyaman Vize Başvurusu

    Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut ilçelerinde Adıyaman vize merkezi faaliyetlerimiz, kesintisiz olarak devam etmektedir. Adıyaman vize başvurusu…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×