Çelikhan Vize Başvurusu

Çelikhan vize başvurusu yapmak için her zaman konsolosluğa gitmek zorunda değilsiniz. Kolaylık sağlayan aracı kurumumuz üzerinden bunun tamamlanması basit bir işlemdir. Gerekli olarak tanımlanmış tüm evrakları elde ederek, ödeme sonrasında vize alımı yapılır.

Formun doldurulması Çelikhan vize başvurusu çerçevesinde tamamlanması gereken ilk işlem olarak dikkat çeker. Hemen sonrasında dilekçenizi çok ayrıntılı bir biçimde yazmalısınız. Bunun anlamı ise seyahat ayrıntılarının belirtilmesi olarak karşımıza çıkıyor.

Vize alımı için gidilmesi gerekli olan başvuru merkezleri birçok yerde olmasından dolayı zorlukla karşı karşıya kalmamış olursunuz. Gerek para ödemesi gerekse parmak izinin biyometrik şartlar çerçevesinde verilmesi ancak bu şekilde mümkündür.

Vizelerin tümünde tanımlanmış olan belli bir ücretin bulunduğunu görmekteyiz. Türk lirasını kullanarak ve kolay bir işlem olarak dikkat çeken banka havalesi sayesinde ödeme işlemleri yerine getirilir.

Çelikhan vize başvurusu pasaport olmadan yapılamaz. Doldurulmuş form, dilekçe de eklenmelidir. 2 tane biyometrik fotoğraf, vukuatlı ve aynı zamanda yeni olan nüfus kayıt örneği, seyahat belgeleri sayesinde başvuru tamamlanır.

  • Adıyaman Vize Merkezi

    Adıyaman Vize Başvurusu

    Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut ilçelerinde Adıyaman vize merkezi faaliyetlerimiz, kesintisiz olarak devam etmektedir. Adıyaman vize başvurusu…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×