Adıyaman Vize Başvurusu

Adıyaman Vize Başvurusu; Adıyaman şehrinden yabancı bir ülkeye gidecek olanların vize alması şarttır. Schengen en başta olmak üzere değişik kategoriler dikkat çeker. Önemli olan nokta evrakların tamamlanmasıdır. Aracı kurum farkıyla bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gerek konsolosluğun özel tasarlanmış sitesinden gerekse yetki sahibi olan firmanın web alanından indirilecek formun doldurulmasıyla sürecin başlatılması mümkündür. Bunun ardından seyahat nedeni, planı, kalış noktalarıyla alakalı bilgilerin yer alacağı bir form doldurulmalıdır.

Adıyaman vize işlemlerinde biyometrik kaydın, özellikle ilk başvurularda bir zorunluluk olduğunu unutmamak gerekiyor. Yani parmak izi verme süreci gibi bir aşama mevcuttur. Bu da başvuru merkezi üzerinden tamamlanır.

Hem harç hem de profesyonel destek alınıyorsa ona göre tanımlanmış olan hizmet bedellerinin ücretinin ödenmesi gerekmekte. TL ya da Euro her daim tercih edilen para birimleri içinde öne çıkar.

Adıyaman vizesi için konsolosluğun istediği evrakların içinde mesleki belgeler, pasaport, seyahat sağlık poliçesi, masrafların nasıl karşılanacağını gösteren evrak, 2 tane foto, uçak rezervasyonu, TC kimlik numarasının yazılı olduğu kart fotokopisi, nüfus kayıt örneği ve pasaport bulunur.

  • Adıyaman Vize Merkezi

    Adıyaman Vize Başvurusu

    Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut ilçelerinde Adıyaman vize merkezi faaliyetlerimiz, kesintisiz olarak devam etmektedir. Adıyaman vize başvurusu…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×