Yüreğir Vize Başvurusu

Yüreğir vize başvurusu üzerinden seyahat edilecek olan ülkeye giriş iznini almanız sanıldığından çok daha kolay bir işlem olmasıyla dikkat çeker. Başvuru merkezlerimiz bu anlamda sizi doğru bir biçimde yönlendirir. Konsolosluk tarafından istenen evrakları tamamlamak esastır.

Yüreğir vize başvurusu yapılırken bir form doldurulur. Konsolosluğun hazırlamış olduğu özel bir evraktır. Her türlü kimlik bilgisi yer almalıdır. Bunun yanı sıra iletişim verileri de sizden talep edilir.

Aynı zamanda konsolosluğa hitap edecek şekilde bir dilekçenin yazılması önem arz eder. Vize alırken belli bir miktarda ücret ödenmelidir. Schengen ülkelerinde bu Euro olarak ifade edilmiştir. Türk Lirası şeklinde de Yüreğir vize başvurusu ücretini ödeme konusunda bir sorun yoktur.

Toplanması gereken birtakım evraklar öne çıkar. Bunların güncel ve aynı zamanda resmi olması, olası sorunların başarılı bir biçimde önüne geçer.

Evrakların arasında pasaport, kimlik kartının fotokopisi, form, dilekçe, seyahat sağlık sigortası, rezervasyonlar, banka bilgileri, mesleği gösteren evraklar, ikametgah, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği olmak zorundadır.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×