Adana

Adana vize işlemleri birçok farklı ülke için son derece kolay bir biçimde yapılıyor. Özellikle Schengen ülkelerine gidebilmek adına aracı kurumumuzu seçmeniz, sizin için işlemlerin çok daha kolay olmasını sağlar. Online site üzerinden hareket etmek mümkündür.

Vize başvurularında doldurulması lazım olan ve her ülke için geçerli bir form vardır. Vize tipine karar verilmesinin ardından aynı zamanda konsolosluğun istemiş olduğu tüm bilgileri yazmanız gerekiyor. Belgelerle uyumlu olması temel bir kuraldır.

Adana şehrinden yapılacak olan vize başvurularında dikkat çeken bir diğer nokta ise dilekçenin yazılması gerekliliğidir. Gidilecek olan ülkenin resmi konsolosluğuna hitaben bunun kaleme alınması önem arz eder.

Aynı zamanda başvuru merkezinde hazır olarak, gerek istenen evrakları vermek gerekse parmak izinizin alınmasını sağlamak gibi iki temel işlem daha mevcuttur. Ödeme de buradan yapılır.

Adana vize başvurularında belge temini olarak tanımlanmış olan süreç içerisinde hem pasaport hem de geriye kalan tüm evrakların elde edilerek sunulması sonrasında klasik başvuru süreci de hatasız bir biçimde tamamlanmış olur.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×