Yumurtalık Vize Başvurusu

Yumurtalık vize başvurusu noktasında farklı birçok işlemin yapılması gerekmekte. Bunun için randevu, online form doldurma, belgeleri hazırlama, bunları teslim etme gibi süreçler söz konusudur. Başvuru merkezimiz bu anlamda müşterileri kabul etmektedir.

Konsolosluğa gitmeden bunu yapabilmek adına online şekilde tasarlanmış olan form doldurulur. Her ülke aynı zamanda bir dilekçe talep eder. Bunun doğru bir biçimde doldurulması esastır.

Bunun yanı sıra Yumurtalık vize başvurusu için bir ücret ödemek gerekiyor. Dolar ya da Euro olarak ifade edilir. Türk lirasının kabul edilmesi sunulmuş bir avantaj olarak dikkat çeker.

Yumurtalık vize başvurusu çerçevesinde birden fazla belgenin sunulması çok büyük önem arz eder. Kimlik bilgileri, resmi dilekçe, vukuatlı nüfus kayıt örneği, gerek otel gerek uçuş rezervasyonu bunların başında geliyor.

Aynı zamanda hem mesleğinizi gösteren hem de bankada ne kadar paranızın olduğunu kanıtlayan dokümanları hiçbir şekilde unutmamak gerekiyor. Bunların tamamlanmasının sonrasında konsolosluğa teslim edilen evraklar kontrol edilir. Belli bir zaman dilimi içerisinde de vize hazır olur.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×