Seyhan Vize Başvurusu

Seyhan vize başvurusu artık online bir biçimde çok kolay olarak tamamlanabiliyor. Bulunduğunuz ilçeden firmamızın resmi sitesine giriş yaparak, formu doldurup süreci en kısa zaman dilimi içerisinde bitirebilirsiniz. Gerekli evrak listesine göre hareket edilmesi önem arz eder.

İnternet üzerinden başlatılacak olan işlemlerde ilk hamle form doldurmaktır. Her ülkenin değişik formatlarda olan bu özel dokümanına erişim tek tıkla mümkündür. Seyahatin tüm gerekçelerini ve ayrıntılarını ise dilekçeden ifade etmek gerekmekte.

Seyhan vize başvurusu artık direkt konsolosluk yerine bizim başvuru merkezimiz üzerinden yapılıyor. Çünkü biyometrik birtakım işlemler mevcuttur. Yani fotoğraf çekiminin yanı sıra güvenlik nedeniyle parmak izi tanımlanması esastır.

Her ülkenin vize harcı farklılık gösterir. Ancak her daim bu meblağ TL üzerinden ve aynı zamanda banka havalesi sayesinde çok kolay bir biçimde ödenir. Bu da sürecin bir temel parçasıdır.

Seyhan vize başvurusu yaparken pasaportunuzun eski olmamasına dikkat edin. Kimlik bilgileri, rezervasyonlar, meslek ve finans verileri, resim, sağlık sigortası, form ve son olarak dilekçe istenir.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×