Sarıçam Vize Başvurusu

Sarıçam vize başvurusu yapmak, gerek kolaylığı gerekse çok zaman almamasıyla dikkat çeker. Bu anlamda yetki sahibi olan firmamızı her daim tercih ederek, olası sorunların önüne geçebilirsiniz. Vize alımında evrak toplamak en hassas aşamaların başında geliyor.

Sarıçam vize başvurusu randevusuz olmaz. Bunu hangi ülke konsolosluğu üzerinden yapacaksanız ona göre hareket etmeniz gerekmekte. Aynı zamanda dilekçe yazmak ve form doldurmak da vize başvurusu sürecinde istenen kolay işlemlerdir.

Hazır bir biçimde başvuru merkezine giderken yanınızda birtakım evrakların olmasına yüzde yüz dikkat etmelisiniz. Resimli başvuru formu, dilekçe, bir adet biyometrik fotoğraf, seyahat belgeleri, izinler, banka döküm hesapları, nüfus kayıt örneği, pasaport, sağlık poliçesi bunların içinde bulunur.

Sarıçam vize başvurusu parmak izi verme sürecine de sahip olmasından dolayı ilgili işlem özel bir biçimde tamamlanmak zorundadır. Bunun sağlanmasının sonrasında ücret ödenir.

Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra önce buradaki görevliler ardından da konsolosluk çalışanları inceleme aşamasını başlatırlar. Bunun ardından olumlu yanıt alınacağında size bir bildirim gerçekleştirilir.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×