Saimbeyli Vize Başvurusu

Saimbeyli vize başvurusu, yabancı ülke seyahatini yapmak isteyen kişiler için temel bir önkoşul olarak dikkat çekiyor. Aracı kurumumuz ile bunun tamamlanması konusunda en ufak bir pürüz yoktur. Vize belgelerinin temini her daim yapılması gereken ilk işlemdir.

Saimbeyli vize başvurusu için giriş yapılan konsolosluk sayfası ya da aracı merkez web alanından hemen formu doldurmalısınız. Bunun imzalı olması gerekmekte. Ardından ise hangi ülke konsolosluğuna başvuru söz konusu ise ona hitaben dilekçenizi yazmanız lazım.

Para yani harç ödemesi iki şekilde ve sorun olmadan tamamlanır. Direkt konsolosluk hesap numarası üzerinden bunu yapabilir ya da daha kolay biçimde aracı işletmeden aktarımı sağlayabilirsiniz.

Saimbeyli vize başvurusu çerçevesinde istenen standart evraklar mevcuttur. Bunlar form, resim, dilekçe, vukuatlı nüfus kayıt örneği, pasaport, eski vize ve pasaportlar, kimlik kartının fotokopisi, otel ya da apart rezervasyonu, yolculuk bileti şeklindedir.

Ayrıca seyahat sağlık sigortası olmalıdır. Bankada bir miktar paranın gösterilmesi gerekiyor. SGK bilgileri de birçok ülke tarafından her zaman isteniyor.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×