Pozantı Vize Başvurusu

Pozantı vize başvurusu yaparak, hangi ülkeye ziyaret gerçekleştirilecekse ona göre hareket etmeniz son derece kolaydır. Firmamızın bu anlamda sunmuş olduğu online başvuru tercihinde bulunmak büyük bir avantaj anlamına geliyor. Bunu her daim kullanabilirsiniz.

Pozantı vize başvurusu yaparken hangisini almak istediğiniz önemlidir. Bunları uzun süreli ve kısa süreli olmak üzere ikiye ayırmak gerekiyor. Bunun yanı sıra giriş tipi de önem arz eder. Çoklu, tekli vize tipleri mevcuttur.

Bir başvuru formunun ülke dilinde doldurulması esastır. Konsoloslukların büyük bir kısmı bunu Türkçe olarak da kabul eder. Dilekçeyi seyahat planını sunmak açısından doldurmanız da gerekiyor.

Artık Schengen başta olmak üzere değişik birçok ülkenin parmak izi istemesi, vize alımı adına bir ön koşul olarak dikkat çekiyor. Bunun da yapılması her zaman gidilecek başvuru merkezleri sayesinde çok basittir.

Pozantı vize başvurusu sırasında evrakların toparlanması gerekmekte. Pasaport, cüzdan fotokopisi, 2 tane biyometrik resim, form ve dilekçe, otel ile uçuş rezervasyonu, sağlık sigortası evraklarının konsolosluğa verilmesi gerekmekte.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×