Kozan Vize Başvurusu

Kozan vize başvurusu işlemlerinde hiçbir zorluk söz konusu değildir. Çünkü merkezimiz bu noktada gerekli olan tüm destekleri veriyor. Sürece dair tüm ayrıntıları bilmek ve bunun ardından toplanması şart tüm evrakları edinmek en temel kriterlerin başında geliyor.

Kozan vize başvurusu her zaman kolay bir biçimde online olan formun doldurulmasıyla başlar. Bunun tamamlanmasının ardından özel bir kağıda konsolosluğa hitap etmek kaydıyla bir dilekçe yazılmalıdır. Bu işlemler çok uzun bir zaman almaz.

Randevu talep ederek, yüz yüze gerçekleştirilmesi gereken işlemlerin tamamlanması esastır. Bunlar hem para ödeme hem de biyometrik parmak izi vermek şeklinde tanımlanmıştır. Bazı ülkeler ise parmak izi talebinde hiçbir zaman bulunmaz.

Kozan vize başvurusu sırasında unutulmaması gereken bir diğer konu ise verilmesi gereken özel resmi evraklardır. Pasaport, vize harcı ödendi dekontu, form, yazılmış dilekçe, kimlik kartı fotokopisi, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, seyahat evrakları bunların arasında bulunur.

Vize başvuru sürecinin olumlu bir biçimde tamamlanabilmesi için adı geçen evrakların tümünün gerçek ve eksiksiz olması şarttır.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×