Karataş Vize Başvurusu

Karataş vize başvurusu yapabilmek adına firmamızı tercih etmeniz sizin için her zaman en büyük avantajların başında gelmektedir. Hangi ülkeye seyahat yapılacaksa ona göre hareket ederek vize türünün seçilmesi çok büyük bir önem arz etmektedir.

Karataş vize başvurusu sırasında vize çeşitleri arasında yer alan; ticari, turistik, ulusal, eğitim gibi opsiyonların olduğunu unutmamak gerekiyor. Bunların içinden size uygun olan ve seyahat amacı ile çelişmeyeni seçmek lazım.

Form doldurmak bu sürecin en temel aşamalarından birisidir. Bunun yanı sıra bir de dilekçe yazılması gerekiyor. Birçok ülke bunların Türkçe olmasını kabul ettiği için problemsiz bir süreç sizi bekler.

Aynı zamanda bir diğer dikkat çeken husus ise biyometrik kayıtlardır. Anlamı ise parmak izi verilmesidir. Sadece belli ülkelerin bunu talep ettiğini hiçbir şekilde unutmamak gerekiyor. ABD, Kanada ve Schengen bölgesi ülkeleri bunların başında geliyor.

Karataş vize başvurusu ayrıca evrak edinimi sürecine de sahiptir. Hem pasaport hem de kimlik, seyahat, meslek, finans durum belgelerinin temin edilmesi zorunluluktur.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×