Karaisalı Vize Başvurusu

Karaisalı vize başvurusu online sistem üzerinden çok kolay bir biçimde yapılıyor. Firmamızın buna dair tecrübesi çok olmasından dolayı süreç içerisinde hiçbir zorlukla karşı karşıya kalmamış olursunuz. Bu da size sunulmuş olan bir avantaj demektir.

Karaisalı vize başvurusu hızlı ve basittir. Formun ilk etapta gerçek bilgiler üzerinden doldurulması en temel işlemlerden birisi olarak dikkat çeker. Türkçe de kullanılabilir. Özel dilekçenizi yazarak imzanızı eklemeyi unutmayın.

Çok sayıda ülke vize başvurularında konsolosluk yerine özel merkezlere sizi yönlendirmektedir. Buralardan alınacak olan randevu sonrasında parmak izi verilmesi, biyometrik olması şart fotoğrafın çekilmesi gibi işlemler de mevcuttur.

Karaisalı vize başvurusu sırasında ödeyeceğiniz vize ücretini unutmayın. Eğer aracı kurum üzerinden ek hizmet alınıyorsa bunun bedelinin de yatırılması her daim çok büyük bir öneme sahiptir.

Pasaport, form, mesleki olan belgeler, ikametgah, kimlik kartının sureti, otel ve yolculuk hangi yöntemle yapılacaksa ona dair rezervasyonlar, tam vukuatlı ve yeni nüfus kayıt örneği, 2 tane fotoğraf, banka hesap dökümü istenmektedir.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×