İmamoğlu Vize Başvurusu

İmamoğlu vize başvurusu ile hangi ülkeye gitmek istiyorsanız ilgili iznin sahibi olabilirsiniz. Uzun yılların getirmiş olduğu deneyim sayesinde firmamız bu konuda deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır. Bu sayede ülke ziyaretiniz zor bir işlem olmaktan çıkar.

İmamoğlu vize başvurusu için bir randevu alınmalıdır. Bunun nedeni ise biyometrik olarak tanımlanmış ve Schengen ülkelerinde geçerli olan parmak izinin verilmesi gerekliliğidir. Bunu kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Dilekçenizi doğru bir biçimde ve tüm seyahat planını içerecek şekilde yazmalısınız. Bir de konsolosluk başvuru formu söz konusudur. Birden çok kutucuk içinde yer alır. Doğru bir biçimde doldurulması gerekir.

İmamoğlu vize başvurusu sırasında yapılması şart olan bir diğer işlem ise para ödemesidir. Türk Lirası şeklinde bunun aracı kurumumuza sunulması yeterlidir. Sizin adınıza ilgili meblağ hızlı bir biçimde yatırılır.

İstenen evrak listesine baktığımızda; dilekçe, pasaport, kimlik kartı, form, meslek evrakları, banka hesap döküm özeti, uçuş rezervasyonu, otel rezervasyonu, maaş bordrosu, teminat, vukuatlı nüfus kayıt örneği gibi farklı evrakların olduğunu görmekteyiz.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×