Feke Vize Başvurusu

Feke vize başvurusu için iki farklı yöntem kullanılır. Bunlardan birisi konsolosluğa gitmektir. Daha kolay olanı ise aracı kurumumuzu aramak, sürece dair bilgi almak ve ardından da işlemlerin başlamasını sağlamaktır. Böylelikle sorunsuz aşamaların sonrasında vize sahibi olabilirsiniz.

Feke vize başvurusu formu her ülke için farklılık gösterse de, yazılması gereken bilgiler genel olarak aynıdır. Aracı işletme bunu size sunarken, bazılarında ise konsolosluk sayfasına erişim sağlanmalıdır. İsim, soyadı, TC no, nüfus bilgileri, iletişim ve seyahat verileri önem arz eder.

Vize alımında belli bir ücret ödenirken bunun Türk Lirası şeklinde, nakit ve banka havalesi üzerinden yatırılması konusunda bir sorun yoktur. Aynı zamanda biyometrik parmak izi verilmelidir.

Parmak izi isteyen ülkelerin içinde tüm Schengen bölgelerindeki devletler bulunur. Aynı zamanda hem Kanada hem de ABD için bu ön koşulun olduğunu görmekteyiz.

Bunun yanı sıra evraklar; dilekçe, pasaport, form, seyahat sağlık poliçesi, fotoğraf, vukuatlı kayıt örneği, meslek ve finans belgeleri, rezervasyon evrakları, ikametgah olarak dikkat çeker. Feke vize başvurusu bu sayede tamamlanır.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×