Çukurova Vize Başvurusu

Çukurova vize başvurusu ile ilgili ülkeye seyahat edebilmek için gidecek olan Türk vatandaşlarının yapması gereken bir işlem olarak dikkat çekiyor. Bu anlamda başvuru merkezlerinin kullanılması önem arz eder. Yetki sahibi olan işletmemiz, işlemlerin kolay olmasını sağlar.

Çukurova vize başvurusu her zaman özel bir formun doldurulmasıyla başlar. Bu dokümanın içinde istenen bilgilerin arasında; kimlik ve adres, iletişim, seyahat ayrıntıları bulunmalıdır. Aynı hassasiyetle bir dilekçenin yazılması da gerekiyor.

Vize ücretleri tercih edilecek olan ülkeye ve aynı zamanda vizenin türüne göre her daim farklılık göstermesinden dolayı buna göre hareket edilir. TL ve nakit ödemesi yapılmalıdır.

Çukurova vize başvurusu sırasında her zaman birtakım belgelerin verilmesi gerekmektedir. Pasaport bunlardan birisidir. Doldurulan formun çıktısını almalı ve dilekçe ile iki tane resmi de başvuru dosyasının içine eklemelisiniz.

Bunların haricinde; son 3 aylık banka hesabı, vukuatlı nüfus kayıt örneği, kimlik kartının sureti, otel rezervasyonu, seyahat sağlık poliçesi, uçuş rezervasyonu bilgileri kesinlikle sunulacak olan resmi evrakların içinde yer alır.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×