Aladağ Vize Başvurusu

Aladağ vize başvurusu, aracı kurumumuzun resmi sitesi üzerinden yapılacak olan işlemler sayesinde mümkündür. Türkiye’ye vize uygulayan çok sayıda ülke söz konusudur. Bunların arasında en çok tercih edilen ise 26 ülkede geçerli olan Schengen vizesidir.

Aladağ vize başvurusu için size sunulmuş olan formu doldurmanız ilk işlemdir. Aynı zamanda yapılması gereken bir diğer işlem ise randevu almaktır. Başvuru merkezlerinin sayısının çok olması avantajdır.

Bunun ardından evrak edinme süreci başlar. Pasaportunuzun en az 3 ay geçerliliğinin bulunması gerekiyor. Otel rezervasyonuna ek olarak uçuş rezervasyonu da olmak zorundadır. Kimlik kartının fotokopisi istenir.

Aladağ vize başvurusu sürecinde dikkat çeken bir diğer evrak ise tam vukuatlı nüfus kayıt örneğidir. Bunu çok kolay bir biçimde temin edinebilirsiniz. Nüfus cüzdanının fotokopisi, ikamet, SGK işe giriş bilgileri talep edilir.

Vize başvurusunu tamamlamak için ödemeyi yapmanız gerekmekte. Türk lirası üzerinden bunu sağlama konusunda bir sorun yoktur. Aracı kurum tarafından temin edilecek seyahat sağlık sigortasını unutmamak her daim önem arz eder.

  • Adana Vize Merkezi

    Adana Vize Merkezi

    Kesintisiz ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen Adana vize merkezi faaliyetlerimiz; Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×