Yozgat Vize Başvurusu

Yozgat vize başvurusu işlemlerini başlatabileceğiniz bir kurum Yozgat ilinde bulunmamakta olup vize başvuru işlemleri ile görevli olan kurumlar farklı şehirlerde yer almaktadır.

Yozgat vize başvurusu işlemini hangi ülke üzerinden gerçekleştirecekseniz o ülkenin yetkili kurumunun Türkiye şubesini ziyaret etmeniz ve bilgi edinimi sağlamanız gerekmektedir.

Yozgat şehrinde yetkili mercilerin bulunmamasından kaynaklı olarak Türkiye’de yer alan bazı ülkelerin görevli kurumları; İngiltere vizesi İngiltere Ankara Büyükelçiliği üzerinden, Almanya vizesi Ankara Almanya Büyükelçiliği üzerinden, Kanada vizesi Kanada Ankara Büyükelçiliği üzerinden, İtalya vizesi İtalya İstanbul Başkonsolosluğu üzerinden, Avusturya vizesi Ankara Avusturya Büyükelçiliği üzerinden, Bulgaristan vizesi Bursa Bulgaristan Konsolosluğu üzerinden yapılacak işlemler ile alınabilmektedir.

Yozgat’ta ikamet etmeyen kişilerin şehirlerinde yetkili kurum bulunmuyor ise ikamette bulunduğu şehrinin görev bölgelerini öğrenmek için küçük bir araştırma yapmaları gerekecektir. Ayrıca Yozgat şehrinde ikamet eden bir kimse, başvurusunu sorumlu olmayan bir kuruma yapması durumunda kabul edilmeyebilmektedir.

Yozgat vize başvurusu sürecinin zorlu basamaklarından tek başınıza çıkmak istemiyor ve destek almak istiyorsanız Vize Randevu firmasının uzun yıllardır elde ettiği deneyimlerden yararlanabilirsiniz.

  • Yozgat Vize Merkezi

    Yozgat Vize Merkezi

    Yozgat Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam etmekte. Vize alabilmek için Yozgat Merkez, Yerköy, Yenifakılı, Şefaatli, Sorgun, Sarıkaya, Saraykent, Kadışehri, Çekerek, Çayıralan,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×