Saraykent Vize Başvurusu

Saraykent vize başvurusu yalnızca iş sahibi olan kişilerin ya da öğrencilerin yapabileceği bir işlem değildir. İş sahibi olmayan ev hanımları da vize başvurusu yapabilmektedir. Yurt dışı seyahatlerinde ilk istikamet olan vize işlemlerinin başlatılması için gerekli adımları izleyen herkes vize sahibi olabilmektedir.

Vize alamayacak ve aynı şekilde pasaport alamayacak tek bir grup vardır. Bu grup ise yurt dışına çıkma yasağı bulunan kişilerden oluşmaktadır. Yurt dışına çıkma yasağı olan bir kimsenin vize başvurusunda bulunabilmesi için yurt dışı yasağının kalkmış olması gerekmektedir.

Saraykent vize başvurusu yapacak ev hanımlarının hazırlaması gereken belgeler; vize başvuru formu, vize başvuru talebi dilekçesi, üzerinde bulunuyor ise gayrimenkul bilgileri ve tapuları, eşinin çalışma veya emekli olma durumuna bağlı olarak hazırlanmış mesleki ve finansal belgeler, evlilik cüzdanı, biyometrik fotoğraf, seyahat süresince geçerli olan seyahat sağlık sigortası, kendisinin veya eşinin geçmişte aldığı pasaport ve vizelerinin fotokopisi şeklinde sıralanabilmektedir.

Ev hanımlarının ve diğer meslek sahibi kişilerin muhakkak evraklarını iyi kontrol etmesi ve düzenlemesi gereklidir. Aksi takdirde gözden kaçabilecek ufak hatalar sebebi ile vize reddi sonucu yaşanabilir.

Saraykent vize başvurusu işlemlerini başlatma ve devam ettirme için Vize Randevu firmasından fikir alışverişi sağlayabilirsiniz.

  • Yozgat Vize Merkezi

    Yozgat Vize Merkezi

    Yozgat Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam etmekte. Vize alabilmek için Yozgat Merkez, Yerköy, Yenifakılı, Şefaatli, Sorgun, Sarıkaya, Saraykent, Kadışehri, Çekerek, Çayıralan,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×