Kadışehri Vize Başvurusu

Kadışehri vize başvurusu anlaşılması zor prosedürlerin birleşmesinden oluşmaktadır. Bu zorlu prosedürleri tek başınıza uygulamak zorunda değilsiniz. Bir vize firması olan ve 2001 yılından beri yaklaşık 20 yıldır vize işlemleri ile ilgilenen Vize Randevu firması ile çalışabilir ve danışmanlığından yararlanabilirsiniz.

Kadışehri vize başvurusu işlemlerinde tek başvuran kişinin değil aynı zamanda ailesinin de bilgileri istenmektedir. Vize işlemi görevli kurumları, bu isteğini tam vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesi ile talep etmektedir.

Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği sadece ailenin adres bilgisi ile sınırlı değildir. Aynı zamanda soyadı değişikliği başta olmak üzere yabancı uyruktan Türk vatandaşlığına geçiş yapılan vatandaşlık bilgilerini ya da çifte vatandaşlık bilgilerini içermektedir. Ayrıca nüfus hareketlerinin tamamını kapsayan bu belge olmadan vize başvurusu yapmanız tavsiye edilmemektedir.

Tam vukuatlı nüfus kayıt örneğini Nüfus Müdürlüğü’nü ziyaret ederek alabileceğiniz gibi e-devlet sisteminde de alabilirsiniz. Ancak tam vukuatlı nüfus kayıt örneğinin en fazla 3 ay içerisinde çıkmış olması gerekmekte ve diğer belgeler ile birlikte teslim edilmesi talep edilmektedir.

Kadışehri vize başvurusu belgelerini öğrenebilmek ve belgelerin kontrolünü sağlamak için Vize Randevu firmasından destek alabilirsiniz.

  • Yozgat Vize Merkezi

    Yozgat Vize Merkezi

    Yozgat Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam etmekte. Vize alabilmek için Yozgat Merkez, Yerköy, Yenifakılı, Şefaatli, Sorgun, Sarıkaya, Saraykent, Kadışehri, Çekerek, Çayıralan,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×