Tuşba Vize Başvurusu

Tuşba vize başvurusu yapmada etkin rol oynayan ilk şey pasaporttur. Pasaport olduğu sürece vize başvurusu yapmak mümkün olan bir işlemdir.

Tuşba vize başvurusu yapacak kişinin pasaport türü vizeden muaf olup olamayacağını belirlemektedir. Pasaportun bu denli önemli olmasının sebebi özünde birçok ülkeye vize başvurusu yapma koşulu olmadan giriş sağlayabilmesidir.

Yeşil pasaport, siyah pasaport ve gri pasaport sahibi bir kişi Almanya, Polonya, Yunanistan, Romanya, Litvanya, Macaristan ve benzeri ülkelere vize muaf giriş sağlayabilirken bordo pasaport sahibi bir kişinin bu ülkelere giriş yapabilmesi için vize alması gerekmektedir.

Bazı ülkeler çeşitli vize imkanları sunmaktadır. Örneğin Almanya ve Kanada’da oturma izni başvurusunda bulunan bir kişinin aynı süreçlerden geçmeyeceği kesin bir bilgidir. Almanya’ya göre Kanada bu konuda daha seçici davranmaktadır. Bu sebepten ötürü ise farklı adımlar atılmalı ve yollar izlenmelidir.

Tuşba vize başvurusu için doğru olan yolu bulmak ve doğru adımı atmak için vize firmalarından danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Danışmanlık hizmetini ve uzmanlığını 2001 senesinden beri konuşturan Vize Randevu firması doğru bir seçim olacaktır.

  • Van Vize Merkezi

    Van Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati öncesinde gerekli olan izin başvurularını sizin adınıza yürüten Van Vize Merkezi olarak, faaliyetlerimizi merkezde ve tüm ilçelerde…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×