Özalp Vize Başvurusu

Özalp vize başvurusu ne Özalp ilçesinde ne de Van ilinde yapılabilmektedir. Özalp vize başvurusu yapmak için vize başvuranlarının görevli birime gitmesi gerekecektir.

Her ülke Özalp kentine farklı bir Konsolosluk veyahut Büyükelçilik atamıştır. Örnek ile Özalp kentinde ikamet halinde bulunan bir kişinin Kanada vizesi başvurusunu başlatabilmesi için Ankara Kanada Büyükelçiliği’ne gitmesi gerekmektedir.

Özalp vize başvurusu gerekli evrak ve belgeleri ülkelerin talebine göre farklılık gösterebilir. Bu farklılıkları ise vize firmaları yakından takip eder. Vize firmalarının sunduğu hizmetler arasında; seyahat planı oluşturmak, pasaport ve vize işlemlerini oluşturmak, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerin her anında yardımcı olmak, danışmanlık hizmeti vermek, detaylı bilgilendirme yapmak ve benzeri hizmetler yer almaktadır.

Vize başvurusu sürecinde evrakların güncel olması kadar güncel prosedürün de izlenmesi önem taşımaktadır. Güncel olmayan vize prosedürleri yüzünden vize başvurunuzun ret alması kaçınılmaz olacaktır.

Özalp vize başvurusu işlemlerinde güncelliği yakalamak ve prosedürden uzaklaşmamak için 20 yıllı aşkın süredir hizmet veren Vize Randevu firması ile görüşmeler yapabilirsiniz.

  • Van Vize Merkezi

    Van Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati öncesinde gerekli olan izin başvurularını sizin adınıza yürüten Van Vize Merkezi olarak, faaliyetlerimizi merkezde ve tüm ilçelerde…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×