İpekyolu Vize Başvurusu

İpekyolu vize başvurusu işlemlerinde şahsınızın bulunması gerekmekte ve olası durumlarda mülakat ihtimali bulunmaktadır. Ancak mülakat çok düşük bir ihtimaldir. Genellikle ufak hatalardan kaynaklı olarak vize başvurusu ret alarak sonuç almakta ve maddi zarara yol açmaktadır.

Vize başvurularının maddi zarara yol açmasının pek çok nedeni vardır. Vize reddi söz konusu olduğunda ilk olarak vize harcının ve hizmet bedeli ödemesinin iade edilmemesinden başlayarak pasaport işlemleri, belge ve evrak işlemleri, muvafakatname işlemleri, uçak ve otel rezervasyon işlemlerini yeniden yapılması gerekecektir.

Vize başvurusu hazırlama ve yapma işlemlerinde vize reddinin sonucu maddi olmasının yanı sıra manevi tatsızlıklar da yaşamak mümkündür. Başvuranın ne için yurt dışı seyahati yapacağına bağlı olarak yakınının düğününü kaçırabilir, kutlamasını kaçırabilir, konser kaçırabilir, cenaze töreni kaçırabilir. Bu ve bunun gibi durumlar yaşandığında ise başvuran kişinin itibarı veya ruh hali zedelenebilir.

İpekyolu vize başvurusu işlemlerinde bir vize firması ile çalışmanız ve danışmanlık almanız herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.

İpekyolu vize başvurusu için detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti sağlamak için Vize Randevu firması ile görüşme yapabilirsiniz.

  • Van Vize Merkezi

    Van Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati öncesinde gerekli olan izin başvurularını sizin adınıza yürüten Van Vize Merkezi olarak, faaliyetlerimizi merkezde ve tüm ilçelerde…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×