Gevaş Vize Başvurusu

Gevaş vize başvurusu işlemi bulunulan konumdan farklı bir konumda gerçekleşmektedir. Bu durum hakkında detaylı bilgi alımını Vize Randevu firması ile görüşmeler yaparak sağlayabilirsiniz.

Gevaş vize başvurusu detaylı süreçlerden meydana gelmektedir. İlk olarak ne için vize alacağınızı belirlemeniz gereklidir ki amaca göre uygun vize belirlenebilmelidir.

Eğer Almanya, Fransa, Polonya, Yunanistan, Malta, Portekiz, Litvanya ve benzeri bir Schengen ülkesi için vize başvurusunda bulunacağınızda bu ülkelerin yetkili birimleri sizden Schengen vizesi almanızı talep edecektir.

Schengen vizesinin 3 tipi bulunmakta ve 3 tipe ayrılmasının sebebi ise seyahat sebebinin ne olduğu ile bağlantılıdır. Schengen vizesinin tipleri; A Tipi Schengen vizesi, C Tipi Schengen vizesi ve D Tipi Schengen vizesi şeklinde adlandırılmış olmakta olup her birinin farklı haklar tanıdığı bilinmektedir. Örnek ile A Tipi Schengen vizesine sahip bir kişinin vize aldığı ülkede turist olabilme ve uzun süre kalabilme hakkı bulunmamaktadır. Böyle bir seyahat planlaması yapılıyor ise diğer vize tiplerine başvuruda bulunması gereklidir.

Gevaş vize başvurusu yapabilmek adına izlenmesi gereken adımları ve yolları öğrenmek için Vize Randevu firmasının 20 yıllık deneyimden yararlanabilirsiniz.

  • Van Vize Merkezi

    Van Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati öncesinde gerekli olan izin başvurularını sizin adınıza yürüten Van Vize Merkezi olarak, faaliyetlerimizi merkezde ve tüm ilçelerde…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×