Başkale Vize Başvurusu

Başkale vize başvurusu süresi boyunca şehir dışına gidip gelmek olası bir durum olacaktır. Çünkü Konsolosluk ve Büyükelçilik birimleri bu ilçede kurulmamıştır.

Başkale vize başvurusu işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz birçok Konsolosluk ve Büyükelçilik bulunur. Ancak her ülkenin yetkili birimi aynı şehirde yer almayabilir. Bu sebeple iyi bir bilgi edinimi sağlamak gerekmektedir.

Başkale ilçesinde yaşayan bir kişinin vize başvurusu işlemlerinde İngiltere vizesi talebinde bulunması gerekiyor ise Ankara İngiltere Büyükelçiliği’nin gerekli gördüğü prosedürleri izlemesi gerekecektir. Başkale ilçesinde yaşayan birisi aynı İngiltere vizesi gibi Kanada vizesi başvurusunda bulunacak ise Ankara Kanada Büyükelçiliği’nin talep ettiği evrak düzenlemesini ve uygun bulduğu prosedürü izlemelidir.

Dünya çapında onlarca ülke bulunmakta ve her ülkenin yönetim anlayışı ve yaşam stili değişiklik göstermektedir. Ülkeler, ziyaretçilerini de kendi belirlediği kurallar ile kabul etmektedir. Bundan kaynaklı olarak her ülke vize başvurusu yapacak kişilerden farklı prosedürleri uygulamasını istemektedir.

Başkale vize başvurusu esnasında her adımınızı kontrollü atabilmek ve hızlı sonuç almak için Vize Randevu firmasının 2001 yılından beri edindiği deneyimine başvurabilirsiniz.

  • Van Vize Merkezi

    Van Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati öncesinde gerekli olan izin başvurularını sizin adınıza yürüten Van Vize Merkezi olarak, faaliyetlerimizi merkezde ve tüm ilçelerde…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×