Karahallı Vize Başvurusu

Karahallı vize başvurusu sırasında aile birleşimi talep edecek olan kişilerin başvuruda bulunacakları ülkenin vatandaşı ile evli olmaları gerekir. Örneğin Almanya’da aile birleşimi talep edecekseniz, Alman vatandaşı ile evli olmanız gerekmektedir.

Karahallı vize başvurusu sırasında evliliğin resmi zeminde tamamlandığına dair de belgeleri sunmalısınız. Alman vatandaşı olan eşinizin ikametgah belgesini ıslak imzalı şekilde sunması gerekmektedir. Bunu posta yolu ile tarafınıza göndermelidir. Bu gönderimden kaynaklanacak gecikmeler de dikkate alınmalıdır.

Karahallı vize başvurusu yapılırken daha öncesinde bir evlilik yapmanız durumunda aile birleşimi onayı almak için bu evliliklere dair boşanma kağıtlarınızı da sunmanız istenecektir. Boşanma kağıtlarına ek olarak bu evliliklerden olan çocukların velayet durumları da bildirilmelidir.

Alman vatandaşı olan eşin de tüm bilgileri ve hatta vatandaşlığı nasıl kazandığına ilişkin de bilgi talep edilecektir.

Vize Randevu firmasının güvencesi ile aile birleşimi başvurusunda bulunmak sizin için işlem hızını ve onay olasılığının yükselmesini de beraberinde getirecektir. Vize talep işlemlerini tamamlarken sorun meydana gelmemesi için uzman kadro tüm prosedürleri titiz bir biçimde incelemektedir.

  • Uşak Vize Merkezi

    Uşak Vize Merkezi

    Uşak Vize Merkezi üzerinden hemen başvurularınızı Uşak Merkez, Banaz, Eşme, Karahanlı, Sivaslı, Ulubey ilçelerinden yapabilirsiniz. Ofisimize anında ulaşabilmek için 0532…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×