Uşak

Uşak vize başvuru işlemlerinde kişilerin ülkelerin vize prosedürlerine ve vize türlerine dair bilgi sahibi olması gerekmektedir. Örneğin Avrupa ülkelerinde temelde 2 farklı vize türü bulunmaktadır. Bunlar C tipi ve D tipi olarak sıralanmaktadır.

Uşak başvuru adımlarında C tipi vizeyi tercih eden kişilerin bu vize ile ülkede en fazla 90 gün kalmasına imkan verilecektir. D tipi vizede ise 90 günden fazla kalma hakkını elde edeceksiniz.

Uşak vize başvuru adımlarının yerine getirilmesinin hemen sonrasında bir referans numarası verilecektir. Bu referans numarası üzerinden başvurunun hangi aşamada olduğuna dair de bilgi almanız mümkün kılınacaktır.

Vize Randevu firmasının uzman kadrosu sayesinde vize talep adımlarını olabildiğince kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. Vize başvurularında kurallara ya da güncel prosedürlere takılmadan tecrübeli ekip tarafından başvurularını yetkililere iletilecektir.

Başvurunun iletilmesinin akabinde 4 haftalık bir bekleme süreci olacaktır. Bu 4 haftalık bir bekleme süresi pandemi koşulları sebebi ile uzayabilmektedir. Özel bir aktiviteye katılmak isteyen kişilerin bu tarihin en az 1 ay öncesinde vize başvurusunu yapması gerekir.

  • Uşak Vize Merkezi

    Uşak Vize Merkezi

    Uşak Vize Merkezi üzerinden hemen başvurularınızı Uşak Merkez, Banaz, Eşme, Karahanlı, Sivaslı, Ulubey ilçelerinden yapabilirsiniz. Ofisimize anında ulaşabilmek için 0532…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×