Eşme Vize Başvurusu

Eşme vize başvurusu öğrenci olarak yapılacaksa birçok avantaj ile karşılaşacaksınız. Bu avantajların başında kesinlikle pasaportun harç tutarını ödememek gelmektedir. Pasaport almak isteyen kişilerin 25 yaşından küçük ve öğrenci olmaları durumunda sadece pasaport defter bedelinin ödenmesi yeterli olacaktır.

Eşme vize başvurusu yapılırken başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekir. Başvuru formunun doldurulması sırasında herhangi bir yanlış bilgi vermeniz durumunda vize başvurunuzun ret yanıtı alacağının da ayrıca bildirilmesi gerekir.

Eşme vize başvurusu yapılırken ret yanıtı almanız durumunda reddi itiraz başvurusunda bulunma hakkınız da olacaktır. Bu reddi itiraz başvurusu sayesinde vize başvurunuzun yeniden değerlendirmeye alınması sağlanacaktır. Konsoloslukların belirtildiği zaman aralığında reddi itiraz başvurusunun yapılması gerekir.

Vize Randevu firması önderliğinde yapılan işlemler sırasında kişilerin herhangi bir prosedürü kaçırmadan işlem akışını tamamlaması mümkün kılınmıştır. Tüm prosedürler alanın uzmanı olan firma tarafından size iletilecektir.

Vize başvurunuzun bu uzman kadro aracılığı ile yapılmasının hemen sonrasında 4 haftalık bir zaman diliminin akabinde vize sonucunuz tarafınıza iletilecektir. Bekleme süresi aile birleşimi talep edilmesi durumunda 90 güne kadar uzayabilmektedir.

  • Uşak Vize Merkezi

    Uşak Vize Merkezi

    Uşak Vize Merkezi üzerinden hemen başvurularınızı Uşak Merkez, Banaz, Eşme, Karahanlı, Sivaslı, Ulubey ilçelerinden yapabilirsiniz. Ofisimize anında ulaşabilmek için 0532…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×