Banaz Vize Başvurusu

Banaz vize başvurusu yapılırken Amerika2nın DV programı üzerinden başvurularınızı iletecekseniz kesinlikle yasaklı olmayan ülkelerden göçmen olarak başvurmanız gerekmektedir. Amerika’da hali hazırda sayıca yüksek olan ülkelerden DV kapsamında göçmen kabul edilmemektedir. Bunlardan biri de Çin’dir.

Banaz vize başvurusu yapılmasının sonrasında 55 bin adet şanslı kişinin tespit edilmesi için bir çekiliş yapılacaktır. Bu çekilişte şanslı kişilerin direkt olarak ülkede vize sahibi olmasına imkan tanınmaz. Öncelikli olarak vize mülakat adımının tamamlanması gerekir.

Banaz vize başvurusu formunun doldurulmasının hemen sonrasında, ön başvurunuz alınacaktır. Mülakat sürecinde de vermiş olduğunuz bu bilgilerin belgeler ile onaylanmasını mümkün kılmalısınız. Mülakat gün ve saatinde hazır bulunmayan kişiler vize hakkını kaybedecektir.

Vize Randevu firması sayesinde DV programı ile alakalı tüm detaylara hakim olabilirsiniz. Programın ön başvurusundan mülakat sürecine kadar konunun uzmanları tarafından yönlendirileceksiniz.

Daha öncesinde bu alanda hizmet alan kişilerin yaptıkları yorumlara bakıldığı zaman firmanın ne derece güvenli olduğu bir kere daha fark edilmektedir. Siz de işlem akışına dair olumlu olumsuz yorumlarınızı iletebilirsiniz.

  • Uşak Vize Merkezi

    Uşak Vize Merkezi

    Uşak Vize Merkezi üzerinden hemen başvurularınızı Uşak Merkez, Banaz, Eşme, Karahanlı, Sivaslı, Ulubey ilçelerinden yapabilirsiniz. Ofisimize anında ulaşabilmek için 0532…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×