Ukrayna Vize

Ukrayna vize işlemleri sırasında sunmuş olduğunuz pasaportun geçerliliğinin devam eder durumda olması gerekmektedir. Yeşil pasaportu olan kişilerin 30 gün ile sınırlı olmak koşulu ile ülkeye vizesiz olarak giriş yapmasına da imkan tanınmaktadır.

Ukrayna vize zorunluluğu uzun süre kalmak isteyen kişiler için devam etmektedir. Vize başvuru adımlarında başvuru formunun eksiksiz bir biçimde sunulması gerekir. Bunun yanı sıra pasaportun güncel tarihli sunulması, 2 adet de biyometrik fotoğrafın eklenmesi gerekir.

Ukrayna vize başvuru aşamalarında sunmuş olduğunuz biyometrik fotoğrafın son 6 aya ait olması gerekmektedir. Ayrıca fotoğrafta herhangi bir rötuş da olmamalıdır.

Vize Randevu firmasından destek alarak başvuru adımlarının tadını çıkarabilirsiniz. Prosedürler ile bizzat uğraşmanıza gerek kalmadan tüm işlem akışı sorunsuz şekilde yerine getirilecektir. Firma tarafından vize başvurusunda dair gerekli olan tüm prosedürler tamamlanacaktır.

Vize başvurunuzun iletilmesinin akabinde başvuru koşullarına uygunluğunuz detaylı şekilde analiz edilecektir. 4 haftalık bir bekleme süresine tabi tutulacaksınız. Vize başvuru adımınızın pandemi sebebi ile yanıt bulmasının normal zamanlardan daha uzun sürebileceği de unutulmamalıdır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×