Yomra Vize Başvurusu

Yomra vize başvurusu yapılırken elinizde yer alan pasaportun hususi kullanıma özel olması durumunda birçok ülkede vize zorunluluğu olmadan giriş yapmanıza imkan verilecektir. Bir diğer deyiş ile vize başvurusunda bulunmanıza dahi, gerek olmadan tüm giriş adımlarını tamamlama hakkınız olacaktır.

Yomra vize başvurusu prosedürlerine gerek duymadan vizesiz giriş adımının tamamlanması için belirli bir kısıtlı süreye ayak uydurmanız gerekir. Yeşil pasaport ile en fazla 30 gün boyunca kalmanıza imkan tanınacaktır. Uzun süre kalmak isteyen kişilerin yine vize talep etmesi gerekecektir.

Yomra vize başvurusu yapılırken yeşil pasaportunuzun geçerlilik süresinin dolmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Yeşil pasaportun geçerliliği 5 sene ile sınırlıdır.

Vize Randevu firması öncülüğünde başvurunuzun iletilmesi durumunda detaylara ya da ayrıntılar ile dolu prosedürlere uymanıza gerek kalmadan tüm işlem akışını yetkililer sayesinde tamamlayabilirsiniz. Vize başvuru adımında bir önceki adımınızda ret yanıtı almanız durumunda bir sonraki başvurunuzda alanın uzman isimlerinden yardım almak daha verimli olacaktır.

Vize başvuru aşamasının akabinde 4 haftalık bir bekleme sürecinin hemen sonrasında vize sonucunuz tarafınıza bildirilecektir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×