Trabzon

Trabzon vize başvuru adımlarında başvuruda bulunacağınız ülkeye ve vize türüne göre koşullarda değişim söz konusu olabilmektedir. Başvuru aşamasında ilk olarak başvuru formunu doldurarak sürece başlamanız gerekir. Başvuru formunda herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olması durumunda vize başvurunuz ret yanıtı ile karşılaşacaktır.

Trabzon vize başvuru adımlarında kullanacağınız pasaportun yeşil bir diğer adı ile hususi kullanıma özel olması durumunda vize almanıza dahi gerek kalmadan ülkelere giriş yapmanıza imkan verilmektedir. Yeşil pasaport en fazla 5 sene boyunca kullanılabilmektedir.

Trabzon vize işlemleri ile alakalı olarak pasaportun güncellik sorunu bulunuyorsa, bu aşamada NVİ üzerinden pasaportunuzu yenilemek için başvurunuzu iletmeniz gerekmektedir.

Belgelerde bir yanlışlık ya da güncellik sorunu söz konusu olması durumunda, vize başvurunuz ret yanıtı alacaktır. Ret yanıtı alan kişilerin harç tutarları iade edilmez.

Vize Randevu firması güvencesi ile başvuru adımlarının tamamlanması durumunda vize işlemlerine dair herhangi bir sorun olmayacaktır. Tüm işlemler kurallara ve prosedürlere uygun şekilde yerine getirilecektir. İşlem akışı sırasında her bir adımdan iletişim numaralarınız aracılığı ile bilgilendirileceksiniz.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×