Vakfıkebir Vize Başvurusu

Vakfıkebir vize başvurusu yapılırken hem bireysel olarak işlem akışını takip edebilirsiniz hem de aracı kurumlardan destek alabilirsiniz. Bu aracı kurumlar sizin tüm başvuru adımlarınız ile profesyonel şekilde ilgilenecektir.

Vakfıkebir vize başvurusu yapılırken başvuru yapacağınız ülkenin konsolosluğu aracılığı ile vize başvuru formunu edinebilirsiniz. Başvuru formunda verilen bilgilerin doğru ve güvenilir olmasından siz sorumlusunuz.

Vakfıkebir vize başvurusu yapılırken aynı zamanda maddi durumunuza ilişkin de bilgilendirmeler talep edilecektir. Bu bilgilendirmeleri karşılamak için banka hesap dökümünüzü sunmanız yeterli olacaktır. Öğrencilerin ise bu aşamada sahip oldukları burs ya da hibeyi aldıkları kurumdan belgelendirerek sunması onay bulacaktır.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvurunuzun tamamlanması durumunda işlem akışına dair bir ayrıntının atlanması asla söz konusu olmayacaktır. Konunun uzmanı olan ekip eksiksiz bir biçimde size destek olacaktır. Ayrıca her bir aşamada da anında bilgilendirileceksiniz.

Vize başvurunuzun yapılmasının akabinde 4 haftalık bir bekleme süresinin sonrasında vize alma aşamasını tamamlayabilirsiniz. Aile birleşimi vizesinde bekleme süreci 90 güne kadar uzayabilmektedir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×