Trabzon Vize Başvurusu

Trabzon vize başvurusu yapılırken maddi durumunuza ilişkin de bilgiler talep edilecektir. Ülkelere göre hesabınızda bulunması gereken tutar değişim gösterebilmektedir. Örneğin, bazı ülkeler maddi nakit tutarın yanı sıra sahip olduğunuz gayrimenkulleri de kaynak olarak kabul etmektedir.

Trabzon vize başvurusu sırasında standart olarak istenen belge ise hesap ekstresidir. Son 6 ayın bilgilerini içeren biri ekstrenin sunulması yeterli olacaktır. Bu şekilde ülkeye girişin sonrasında maddi ihtiyaçların karşılanıp karşılanmayacağına ilişkin bilgi sahibi olmanız mümkün kılınır. Seyahat ve sağlık sigortası da talep edilmektedir.

Trabzon vize başvurusu aşamasında öğrencilerden de maddi duruma ilişkin belge talep edilebilmektedir.

Öğrencilerin bu aşamada hibeleri ve burslarını listeleyen bir belge sunmaları yeterlidir. Ayrıca okullar da kalacak yer ihtiyacına ilişkin ayrıca bir destek sunmaktadır.

Vize Randevu firmasından destek alan kişilerin başvuru aşamasında sorunsuz bir işlem akışı yakalaması için titiz bir çalışma sistemi geliştirilmiştir. Bir önceki başvurularında ret yanıtı alan kişilerin alanın uzmanı olan bu firma ile iş birliği yapması süreci oldukça kolay bir hale getirir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×