Tonya Vize Başvurusu

Tonya vize başvurusu sırasında maddi durumunuza ilişkin bilgilendirme talep edilmesinin sebebi ülkelere giriş yapılmasının sonrasında kamuya yük olup olmayacağınızın kontrol edilmesidir. Birçok ülke vize talep adımında hesap özetinizi isteyecektir.

Tonya vize başvurusu sırasında sunulan hesap özetinin son 6 ayı yansıtır durumda olması gerekmektedir. Hesaba gelen giden tutarlar analiz edilerek maddi duruma ilişkin onay verilecektir. Bazı ülkeler gayrimenkulleri de bir teminat olarak kabul etmektedir.

Tonya vize başvurusu eğer ABD özelinde yapılacak ise kişilerin maddi ihtiyaçlarını karşılayacak bir sponsor göstermeleri de mümkündür. Bu sponsorun başvuru sahibinin ihtiyaçlarını 3 sene boyunca karşılayacağını teyit etmesi gerekmektedir.

Tabi ki sadece teyit etmesi yeterli değildir. Aynı zamanda sponsorun maddi durumu ve bakmak ile yükümlü olduğu kişilerin sayısı gibi detaylar da talep edilir. Bu şekilde kapsamlı incelemenin sonucunda onay verilir.

Vize Randevu firması sayesinde vize başvuru adımları ve çok daha fazlası hakkında bilgi alabilirsiniz. Prosedürler ile uğraşmak zorunda kalmadan vize başvurularınızı ve diğer tüm konsolosluk işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×