Şalpazarı Vize Başvurusu

Şalpazarı vize başvurusu yapılırken pasaport bilgilerinizin güncel olmasına, pasaportun yıpranmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer gerek duyulursa sadece güncel pasaportunuz değil geçmiş senelerde kullanmış olduğunuz pasaportunuzun da talep edileceği belirtilmelidir.

Şalpazarı vize başvurusu yaparken pasaportunuzun 10 seneden eski olması durumunda vize başvurunuz ret yanıtı alacaktır. Ayrıca bazı ülkeler pasaportta boş olması gereken sayfalara ilişkin de bir prosedür belirlemiştir. Bu prosedür de gözden kaçırılmamalıdır.

Şalpazarı vize başvurusu yaparken elinizde yer alan pasaportun hususi kullanıma özel olması durumunda, vize başvurusu yapmanıza dahi gerek kalmadan ülkelere giriş yapabilirsiniz.

Yeşil pasaport memuriyetin birinci, ikinci, üçüncü seviyesinde olan kişiler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu kişilerin eşi ve çocuklarının da yeşil pasaporttan faydalanma hakkı vardır.

Vize Randevu işlemlerini tamamlarken sorun meydana gelmemesi için tüm önlemler alınmıştır. Firmanın uzman kadrosu sayesinde eşsiz bir sistem sizi beklemektedir! Vize başvurusunun her adımında size gerekli olan tüm bilgiler iletilecektir. Detaylar ile ve prosedürler ile uğraşmak zorunda kalmadan uzman kadro ile sürece yön verin!

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×