Ortahisar Vize Başvurusu

Ortahisar vize başvurusu sırasında başvuru formunda sizden adres, uyruk ve kimlik bilgileri ile alakalı veri talep edilecektir. Bu aşamada kişilerin özellikle pasaportlarının güncel tarihli olmasına büyük önem vermeleri gerekmektedir.

Ortahisar vize başvurusu yapılırken pasaportunuzun geçerlilik tarihinin yanıltıcı olması ya da ülke tarafından bildirilen boş sayfa sayısının bulunmaması durumunda vize başvurunuz ret yanıtı alacaktır.

Ortahisar vize başvurusu tamamlanırken gideceğiniz ülkede istihdam edilmek isterseniz ayrıca çalışma vizesi başvurusunda da bulunmanız gerekmektedir. Çalışma vizesi başvuru solmadan ülkede legal olarak istihdam edilmeniz ya da özlük haklarınızı korumanız mümkün olmayacaktır.  Yasa dışı çalışan kişiler tespit edildiği anda da deport edilmektedir.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvurularınızın tamamlanması sırasında prosedürler ile uğraşmak zorunda kalmadan tüm işlem akışının hızlı ve sorunsuz tamamlanmasını mümkün kılabilirsiniz. Tüm işlem akışı konunun uzmanları tarafından prosedürlere uygun şekilde tamamlanacaktır.

Başvurunuzun yetkili birimler tarafından dikkate alınması için vize harcının da yatırılması gerekmektedir. Vize harcının yatırılmasının hemen sonrasında, size bir makbuz verilecektir. Başvuru sürecinde bu makbuzu da sunmanız istenecektir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×