Of Vize Başvurusu

Of vize başvurusu yapılırken kişilerin sadece başvuru formlarını değil aynı zamanda, 2 adet biyometrik fotoğraflarını, uçak gidiş dönüş biletlerini, otel rezervasyon bilgilerini de sunmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde vize talep adımı sorunsuz şekilde tamamlanır.

Of vize başvurusu yapılırken turist olarak girecek olan kişilerin katılım sağlayacakları kesin tarihli bir etkinlik bulunuyorsa, bunun bilet bilgilerini de sunmalısınız. Otel rezervasyonunda ya da uçak bilet bilgilerinde bir sorun meydana gelmesi durumunda ya da yanlış yönlendirme fark edilirse ret yanıtı alabileceğinizi de iletmeniz gerekmektedir.

Of vize başvurusu yapılırken sunmuş olduğunuz pasaportun kesinlikle güncel durumda olması gerekmektedir. Pasaportunuz güncel değilse başvuru adımları ile alakalı da sorun meydana gelebilmektedir.

Vize başvurularını tamamlarken, size bir referans numarası verilecektir. Bu referans numarası aracılığı ile vize değerlendirme aşamasının hangi kademede olduğuna ilişkin bilgi alabilirsiniz.

Vize Randevu işlemlerini tamamlarken uzman kadronun danışmanlığından istifade etmek sürecin sizin için kolaylıkla gerçekleşmesini mümkün kılacaktır. Vize talep adımlarını yerine getirirken, istenen belgelerin eksiksiz biçimde iletilmesine büyük önem verilmelidir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×