Maçka Vize Başvurusu

Maçka vize başvurusu kapsamında çalışma izni için ayrıca başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Vize başvurusunun yanı sıra çalışma izni için talepte bulunmazsanız giriş yaptığınız ülkelerde legal olarak istihdam edilmenize imkan verilmeyecektir.

Maçka vize başvurusu yapılırken çalışma izni de talep edecekseniz, hangi okuldan mezun olduğunuza ilişkin bilgilendirmeyi eksiksiz sunmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra iş tecrübenize ilişkin de bilgilendirme sunulmalıdır.

Maçka vize başvurusu davet mektubunuz varsa daha kolay onay alacaktır. Kurumsal bir firmadan hangi pozisyonda kabul edildiğine ilişkin davet mektubunun eksiksiz bir biçimde sunulması gerekmektedir. Bu şekilde firmanız sizin giriş sürecinde kefiliniz de olmuş olur. DV programında bu süreç sponsor üzerinden de tamamlanabilmektedir.

Vize Randevu hem çalışma izni hem de oturum izni konusunda eşsiz bir destek vermektedir. Konusunda uzman ve tecrübeli olan bu ekip çalışma iznini en kısa sürede almanız için size fırsat verecektir.

Vize başvurunuzun sonrasında ortalama 4 haftalık bir zaman diliminde olumlu-olumsuz yanıt tarafınıza iletilecektir. Başvurunuzun ret yanıtı almaması için uzman ekip tarafından gerekli olan destek eksiksiz biçimde iletilecektir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×