Köprübaşı Vize Başvurusu

Köprübaşı vize başvurusu yapma aşamasında biyometrik fotoğraflarınızı son 6 ay içerisinde çektirmiş olmanız gerekmektedir. Bu fotoğraflarda rötuş uygulanmamalıdır. Yüzü net olarak gösterir konumda olması gerekmektedir. Çoğaltılmamalı ve orijinal olmalıdır.

Köprübaşı vize başvurusu sırasında başvuru formunuzu da 2 nüsha halinde sunmanız talep edilecektir. Başvuru formunun doldurulması sırasında verilen bilgilerde bir yanlışlık olması sizin sorumluluğunuzdadır.

Köprübaşı vize başvurusu yaparken özellikle maddi durumunuza yönelik de bilgilendirme sunmanız istenecektir. Banka hesap ekstreniz bu nedenle talep edilmektedir. Seyahat ve sağlık sigortanızın da güncel olması gerekir. Tüm seyahat sürecini içine alacak şekilde geçerliliğin devam eder konumda olması istenir.

Eğer elinizde bir davetiye bulunuyorsa vize onayı almanız diğer kategorilere göre daha kolay olacaktır. Başvuru yapacağınız ülkenin vatandaşı olan bir yakınınızdan ya da kurumsal bir firmadan alan davetiyeden istifade edebilirsiniz.

Vize Randevu firmasının uzman kadrosu vize talep adımlarının olabildiğince kolay şekilde tamamlanması için bir fırsat yaratmaktadır. Vize işlemlerini tamamlarken sorun meydana gelmemesi adına firma tüm detayları dikkate almaktadır.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×